21 Ocak 2020
ara
Özel Haber
 
Öne Çıkanlar
 
Yazarlar
İSKENDER KORKUT
Seki Deniz Seki…
KAZIM ÇETİNKAYA
MEMLEKET EHLİYETLİ VE LİYAKATLİ MÜDÜRE EMANET
BAYKAN SARIKAYA
KIYAFETLE KIYAMET YAŞATMAK İSTEDİLER
MUSTAFA IŞILDAK
ANKARA ADIYAMANLILAR VAKFI ETKİNLİĞİNDEN…

 
Gazeteler
 
Hava Durumu
ADIYAMAN
 
Paylaş  

CHP VEKİLLERİ PARTİ ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

18.9.2019

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) heyeti Adıyaman’da siyasi yol haritası belirlemek için çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yaptığı görüşmelerin ardından parti üyeleriyle bir araya geldi.
CHP Parti Meclis Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Mersin Milletvekili Alpay Antmen, İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ile Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman’da, yaptıkları bir takım ziyaretlerin ardından parti üyeleriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
CHP Adıyaman İl Başkanlık binasında gerçekleştirilen toplantıda CHP İl Başkanı Deniz Çakmak, milletvekillerini Adıyaman’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek gerçekleştirilen toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.
Her geçen gün halkın CHP’ye daha çok ilgi gösterdiğini belirterek açıklamalarda bulunan CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, “31 Mart seçimlerinden sonra parti olarak genel başkanımızın liderliğinde Türkiye’nin ve dünya kamuoyunun ilgisini çekmiş durumdayız. Şuan Cumhuriyet Halk Partisi iktidara en yakın parti olarak bütün kesimler tarafından zikrediliyor ve iktidar yolculuğuna başlamış durumdayız. Genel başkanımız ikinci bahara hazır olun dedi. Sizlerle birlikte inşallah Adıyaman’da da yapmış olduğumuz çalışmalarla ikinci bahar startını veriyoruz. Moral olarak iyi durumdayız. Rakip partiler şuanda dağılma sürecini yaşıyorlar” dedi.
Daha sonra konuşan İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ise, “Bizler vatandaşlarımızdan oy istemeye gelmedik, yarın seçim olduğunda Adıyaman’da seçimi nasıl kazanabiliriz bunu stratejik yolunu, yöntemi nedir bunları incelemeye, çalışmaya geldik. Gittiğimiz her yerde vatandaşların sorunlarını, sıkıntılarını dinlemek onların taleplerini öğrenmek ve bununla alakalı bir yol çize bilmek adına bizler buradayız” şeklinde konuştu.
Adıyaman sorunlarının Milletvekili Abdurrahman Tutdere’yle beraber bu kadar sık geldiğini vurgulayan CHP Parti Meclis Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise konuşmasında, “ Sizlerin oylarıyla daha önceden seçilen ve daha sonra partiyi satanların mecliste nasıl sessiz ve sedasız kaldıklarını, kendi bireysel beklentilerini öne çıkarttıklarını biliyorum. Abdurrahman Tutdere kardeşim onların üzerine basa basa Adıyaman’ı gündeme getirmeye devam ediyor.
Yıllar sonra Türkiye’de birinci partiyiz. Araştırmalarda birinci partiyiz ve bu birincilik kolay olmadı. Türkiye’de demokrasi adına, hukuk adına ne yapılması gerekiyorsa Cumhuriyet Halk Partisi bunları yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi diğer siyasi partilerin gidemedikleri yerlere de gitti. Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’de parmağı kanayan kim varsa, kimin ne derdi varsa, CHP’li olsun ya da olmasın herkesin derdine derman oldu” diye konuştu.

Bu haber 614 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :

Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış Yorum Yaz
 
Diğer Haberler
UÇAK SEFERLERİ KISITLAMALARINA AÇIKLAMA
AYDIN: 400 YILLIK ANIT ÇINAR AĞACI KESİLMEYECEK
ŞAHİN, MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY
400 YILLIK ANIT AĞAÇ KURTARILABİLECEK
ADIYAMAN DA 119 YERLEŞİM YERİNE ULAŞILAMIYOR
ÜÇ KATLI ASKERİ YAPI BİN 700 YILDIR AYAKTA
ANIT AĞACIN KESİLME KARARINA TUTAP TAN TEPKİ
TUTDERE, SAĞLIK BAKANI KOCA İLE BİR ARAYA GELDİ
400 YILLIK TARİH YOK OLUYOR
HER ÖĞRENCİ İÇİN BİR FİDAN DİKİLDİ
 
 
Trafik Kazaları
Yerel
Asayiş
Kültür Ve Sanat
İlçelerimiz
Özel Haber
Günün Haberi
Eğitim
Sağlık
Son Dakika
Politika
Spor
Gundem
Yaşam

 Adıyaman Haber |Gölbaşı Haber |Kahta Haber|Besni Haber|Gerger Haber|Samsat Haber|Adıyaman Resimleri|Yazarlar
SİTEMİZDE YAYINLANAN KÖŞE YAZILARINDAN VE YORUMLARDAN YAZARLAR VE YORUMCULAR SORUMLUDUR SİTEMİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR
SİTEMİZ BASIN-YAYIN AHLAK VE İLKELERİNE UYMAYI TAAHÜT EDER
haberinrotasi.com Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilemeden Yayınlanamaz. birajans.biz