20 Haziran 2019
ara
Özel Haber
 
Öne Çıkanlar
 
Yazarlar
İSKENDER KORKUT
Seki Deniz Seki…
KAZIM ÇETİNKAYA
İNFAK. BEREKET VE EBEDİ SAADET
BAYKAN SARIKAYA
KIYAFETLE KIYAMET YAŞATMAK İSTEDİLER
MUSTAFA IŞILDAK
BİR EKMEK PARASINA BİR GÜN SİGORTA

 
Gazeteler
 
Hava Durumu
ADIYAMAN
 
Paylaş  

AK PARTİ DEN ŞAMPİYON İLÇEYE TEŞEKKÜR ÇIKARMASI

27.6.2018

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve beraberindekiler, 24 Haziran Genel Seçimlerinde AK Parti’ye yüzde 89 oranında oy vererek ‘Şampiyon İlçe’ olan Adıyaman’ın Sincik ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundu.
Sincik ilçesi, 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a yüzde 95.72 oyla en çok destek veren ilçe olmuştu.
24 Haziran seçiminde de resmi olmayan sonuçlara göre Sincik ilçesi, AK Parti’ye yüzde 89 oranında oy vererek Türkiye genelinde ilçeler bazında yine şampiyon ilçe oldu. Şampiyon ilçe Sincik’e teşekkür ziyaretinde bulunan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın'a AK Parti Adıyaman Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Toprak, Yakup Taş ve İl Başkanı Mehmet Dağtekin eşlik etti. TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, 24 Haziran seçimlerine AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği rekor oy için Sincik halkına teşekkür ederek, Sincik halkının Türkiye üzerinde oynanan tüm senaryoları 24 Haziran'da bozduğunu söyledi.

Sincik halkı zor şartlar altında yaşıyor olsalar bile hiçbir zaman davasından vazgeçmediklerini belirten TBMM Başkanvekili Aydın, “Sincik bizi rekorlara alıştırdı, kendine yakışanı yaptı. Sincik halkı bu son dönemlerde gerçekten ülke siyasetine damgasını vurdu, tarihe altın harflerle ismini yazdırdı. Ben öncelikle bütün Sinciklileri tebrik ediyorum, kutluyorum. Sincik, Güneydoğu’da dağlı bir bölgede güzel insanların yaşadığı şirin bir ilçe, Sincik ülkesine, bayrağına, milletine ve ak davaya sevdası yine büyük bir destek çıktı. Sincik Adıyaman'ı bu anlamda en iyi şekilde ülkemizde temsil ediyor. Sincik köyleriyle beldesiyle ve tüm insanıyla gerçekten ülkesini, milletini, bayrağını son derece özümsemiş, inançlarına sahip çıkmış birlik ve beraberlik içerisinde geleceğe her zaman güven içerisinde yürümeyi bilmiş bir ilçedir. Türkiye üzerinde oynanan tüm senaryoları Sincikliler bu güne kadar bozdular. Sincikliler zor şartlar altında yaşıyor olsalar bile hiçbir zaman davasından vazgeçmediler, hiçbir zaman bu ak sevdadan vazgeçmediler. Müthiş bir Recep Tayyip Erdoğan sevdaları var, cumhurbaşkanımız Sincik'i ziyaret etmişti ve Sincik yeniden bir tarih yazmıştı. Yeni Türkiye'nin oluşumunda Sincik önemli bir yere sahip, Türkiye'nin makas değiştirdiği, güçlü Türkiye'nin kapılarının sonuna kadar açıldığı 24 Haziran seçimlerinde Sincik damgasını vurmuş oldu. Ben bir kez daha kutluyorum. Rabbim inşallah biz Sincikli kardeşlerimize karşı mahcup etmez ve hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ederiz" diye konuştu.
Bu haber 1954 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :

Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış Yorum Yaz
 
Diğer Haberler
TRAFO YANGINI KORKUTTU
KOCASININ EMANETİNİ ALDI
TUT UN TAŞ EVLERİ BAŞKA BAHARA KALDI
ÇAKIRHÖYÜK TE SU İSYANI
KAHTA BELEDİYESİ NDEN ÜCRETSİZ ULAŞIM HİZMETİ
SAMSAT TA VATANDAŞLARA YARDIM DAĞITILDI
KAHTA DA 42 HAFIZ İÇİN İCAZET MERASİMİ DÜZENLENDİ
BESNİLİ ŞEHİT HASAN GÜLTEN UNUTULMADI
ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ KESMETEPE YE BELEDİYE BAŞKANI
HALİL İBRAHİM MESİRE ALANINDA İNCELEME
 
 
Trafik Kazaları
Yerel
Asayiş
Kültür Ve Sanat
İlçelerimiz
Özel Haber
Günün Haberi
Eğitim
Sağlık
Son Dakika
Politika
Spor
Gundem
Yaşam

 Adıyaman Haber |Gölbaşı Haber |Kahta Haber|Besni Haber|Gerger Haber|Samsat Haber|Adıyaman Resimleri|Yazarlar
SİTEMİZDE YAYINLANAN KÖŞE YAZILARINDAN VE YORUMLARDAN YAZARLAR VE YORUMCULAR SORUMLUDUR SİTEMİZ HİÇ BİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR
SİTEMİZ BASIN-YAYIN AHLAK VE İLKELERİNE UYMAYI TAAHÜT EDER
haberinrotasi.com Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilemeden Yayınlanamaz. birajans.biz